TEPEBAŞI ANAHTARCI ®


Tepebaşı Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi
 ® işlerinizde anahtar ve kilit değişimi yaparak kilitli kalan ev kapısı çelik kapı ve otomobil kapılarını maymuncuk ile açarak sizleri düştüğünüz durumdan kurtaracaktır. Sizde Eskişehir’de İster Tepebaşı semti olsun İsterse Odunpazarı semtinde olun bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayarak hizmet alabilirsiniz.

Eskişehir Çilingir Kadromuz alanında yetişmiş ustalardan oluşmaktadır. Servis araçlarımız ile merkez ve bu 2 ilçede sizlere hizmet verebilecek kapasitede çalışmaktayız. Kilitli kalan yada arkasında anahtar olduğu için elinizdeki anahtar ile kapınızı açamadığınızda bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz. Firmamız iş yerinde immobilizer araç anahtarlarını da kodlamakta olup mekanik ve elektronik anahtar işlerinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eskişehir’de pek çok mahallede kapı anahtar ve kilitlerini değiştirmek için servis araçlarımız ile hizmet veren firmamız hafta içi olduğu gibi hafta sonu da sizlere bir telefon kadar yakındır.

Firmamızda yerli ve yabancı markaların kapı anahtar ve kilitleri satışa sunulmuştur. Türkiye’de bu markaların başında Kale markası gelmektedir. Bunun yanı sıra yerli üretim olarak piyasada Yuma markasını da görebilmekteyiz. Müşterilerimizin bütçesine göre değişik özelliklerde anahtar ve kilit sistemlerinin satış ve montajını yapan firmamız arızalanan veya açılmayan yada yeni taşındığınız bir evin anahtarlarını sizlerin isteği ile değiştirmekte ve yeni anahtarları sizlere teslim etmektedir. Tüm bu ürün ve hizmetlere ulaşmak için bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan aramanız yeterli olacaktır.

Tepebaşı Anahtarcı Çilingir Telefonları

05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Tepebaşı Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

No Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir