Eskişehir Büyükdere Mahallesi Çilingir

Eskişehir Büyükdere Mahallesi Çilingir servisi olarak sizlerin anahtarcı çilingir ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir babadan oğul’a hizmet vermekte olup sizlerin anahtarcı çilingir işlerinizde de hizmetinizdeyiz. Göztepe, büyükdere, yıldıztepe ve gültepe de anahtarcı çilingir aradığınız zaman sizlere en kısa sürede ulaşacağımızı garanti ederiz. Atatürk bulvarı girişindeki iş yerimizden 10 – 15 dakika gibi kısa bir sürede çoğu zaman verilen adreste oluyoruz.

Sizde kapıda kaldıysanız ve çilingir ihtiyacınız oluştuysa bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Motorlu çilingir ustalarımız özel olarak edindiği maymuncuklarla gelerek ev kapısı, otomobil kapı kilidi ve çelik para kasalarınızı açarak sizlere hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetler ve kilit göbeği değişimi gibi durumlarda bizden hizmet alabilirsiniz.

Firmamızdaki ustalara aşağıdaki firma telefonlarından ulaşabilirsiniz. Telefonlarımızı ise cep telefonunuzun rehberine büyükdere çilingir numarası olarak kaydedebilirsiniz.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Büyükdere Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir