Eskişehir Oto Anahtar Kumanda

Eskişehir Oto Anahtar Kumanda ® olarak firmamız ihtiyacınız olan oto anahtarının temini için hizmet vermekte olup immobilizer anahtar programlama işinden tutun da kapıları açacak olan mekanik oto anahtar işlerine kadar pek çok hizmeti sizlere vermek için çalışmaktadır. Firmamız Eskişehir’de 1995 model sonrası pek çok araçlara yedek anahtar programlama ve araç üzerinden yeni anahtar tanıştırma hizmeti vermektedir. İmmobilizer anahtar sistemleri elektronik çip yazılımlı anahtarlar oldukları için oto hırsızlıklarında aracın düz kontak yöntemi ile çalıştırılması ortadan kalkmış olur. Bu anahtarların kayıp olmasında ise yeni anahtarın çıkartılması işlemi bir hayli zaman alarak maddi anlamda da sizi üzebilir. Bu yüzden tek olan oto anahtarınızın yedeğini mutlaka yaptırmanızda fayda var.

Eskişehir’de oto anahtar ve uzaktan kumandalı oto anahtarları işinde firmamız hafta içi ve cumartesi günleri de hizmetinizdedir. Arızalana veya araç kapılarını açmayan yada kapatmayan oto kumandaları iş yerimizde tamir edilebilmekte ve arızalı olan butonları değiştirilmektedir. Bu sayede çalışmayan kumandanız çalışır halde size teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra oto kumanda pili bitmiş olan araç anahtarlarına pil takıyor ve kumanda pili değişimlerini yapıyoruz. Firmamızdan hizmet almak ve yedek anahtar veya kumanda işlerinizde aracınız ile gelerek hizmet alabilirsiniz.

Adres: Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:10 Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: 05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Comments
  1. Naim Saltı

    1999 model passat aracımız kumandalı anahtarı kayboldu. Yedek anahtarı kullanıyorum kumandasız olanı. Yeni bir anahtar yaptırsam kumandalı olarak kaça mal olur cevabınızı bekliyorum.

    • Tepebasi Anahtarci

      Naim bey aracınız için sustalı tip olan kumandalı anahtar modelinden yedek yapılabilir. Bu işlem için araç ile iş yerimize gelmeniz gerekir. Ortalama 1 saat kadar bir zaman almakta ve araca cihaz bağlantısı yapmamız gerekir. Gerekli fiyat bilgisini mail olarak gönderdim inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir